KIS

KLUBOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM (KIS)
KIS slouží jako komunikační platforma mezi naším klubem a rodiči. KIS není určen pro registraci u Českého svazu ledního hokeje. Náš klub začíná systém využívat od září 2024, takže v něm zatím není příliš mnoho informací

Jak se registrovat do KISu?

1. Zkontrolujte svůj email: Měli byste obdržet email z adresy neodpovidat@hcvlasim.cz, který obsahuje prvotní přihlašovací údaje. Pokud ho nemáte, podívejte se do SPAMu nebo Nevyžádané pošty.
2. Vytvoření hesla: Po kliknutí na odkaz v emailu si nejprve vytvořte heslo.
3. Přihlášení: Přihlaste se do KISu na této stránce nebo v mobilní aplikaci KIS dostupné pro Android a iOS.
4. Vyplnění údajů o hráči: Po prvním přihlášení vyplňte potřebné údaje o hráči (adresy, telefony, zákonné zástupce).
5. Nahrání zdravotní zprávy: Na konci vyplňování budete mít možnost nahrát zdravotní zprávu. Pokud ji máte, vyfoťte ji čitelně mobilem a nahrajte do KISu. Pokud ji ještě nemáte, zajistěte si ji co nejdříve a po té ji nahrajte.

Co dělat, pokud email nepřišel?
Pokud email s žádostí o registraci do KISu nenaleznete ani ve SPAMu, prosím, kontaktujte Tomáše Vondráčka na emailu tomas.vondracek@hcvlasim.cz nebo telefonicky na tel. 734 362 033.