Regionální liga juniorů skupina 3-4
Odehrané zápasy
2. kolo, 25. 9. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | Stadion Nový Bydžov | 15:2 | ||
3. kolo, 30. 9. 2022, ZS Kutná Hora | SK Sršni Kutná Hora | HC Rytíři Vlašim | 0:9 | ||
4. kolo, 2. 10. 2022, ZS Ústí nad Labem | Hokej Ústí nad Labem | HC Rytíři Vlašim | 6:3 | ||
5. kolo, 7. 10. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | SC Kolín | kont. | ||
6. kolo, 9. 10. 2022, ZS Poděbrady | HC Poděbrady | HC Rytíři Vlašim | 6:5sn | ||
7. kolo, 15. 10. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | Bílí Tygři Liberec "B" | 2:5 | ||
8. kolo, 21. 10. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | HC Letci Letňany | 4:5sn | ||
9. kolo, 23. 10. 2022, ZS Frýdlant | HC Frýdlant | HC Rytíři Vlašim | 3:0 | ||
10. kolo, 27. 10. 2022, ZS Benátky nad Jizerou | HC Benátky nad Jizerou | HC Rytíři Vlašim | 8:4 | ||
12. kolo, 4. 11. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | HC Česká Lípa | 8:7sn | ||
13. kolo, 6. 11. 2022, ZS Nový Bydžov | Stadion Nový Bydžov | HC Rytíři Vlašim | 6:5sn | ||
14. kolo, 13. 11. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | SK Sršni Kutná Hora | 11:0 | ||
15. kolo, 17. 11. 2022, ZS Jablonec | HC Vlci Jablonec nad Nisou | HC Rytíři Vlašim | 5:4 | ||
16. kolo, 20. 11. 2022, ZS Kolín | SC Kolín | HC Rytíři Vlašim | 7:3 | ||
17. kolo, 25. 11. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | HC Poděbrady | 3:2sn | ||
18. kolo, 27. 11. 2022, ZS Letňany | HC Letci Letňany | HC Rytíři Vlašim | 7:3 | ||
19. kolo, 2. 12. 2022, ZS Děčín | HC Děčín | HC Rytíři Vlašim | 7:4 | ||
20. kolo, 4. 12. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | HC Benátky nad Jizerou | 5:9 | ||
22. kolo, 11. 12. 2022, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | HC TS Varnsdorf | 7:1 | ||
24. kolo, 18. 12. 2022, ZS Kutná Hora | SK Sršni Kutná Hora | HC Rytíři Vlašim | 1:4 | ||
25. kolo, 6. 1. 2023, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | SC Kolín | 3:9 | ||
23. kolo, 7. 1. 2023, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | Stadion Nový Bydžov | 5:0 | ||
26. kolo, 8. 1. 2023, ZS Poděbrady | HC Poděbrady | HC Rytíři Vlašim | 4:6 | ||
27. kolo, 13. 1. 2023, ZS Vlašim | HC Rytíři Vlašim | HC Letci Letňany | 1:5 | ||
28. kolo, 15. 1. 2023, ZS Benátky nad Jizerou | HC Benátky nad Jizerou | HC Rytíři Vlašim | 9:1 | ||
1. kolo, 20. 1. 2023 | HC Rytíři Vlašim | HC Smíchov 1913 | 6:7sn | ||
2. kolo, 29. 1. 2023 | HC Rytíři Vlašim | HC Poděbrady | 4:3sn | ||
3. kolo, 10. 2. 2023 | SK Sršni Kutná Hora | HC Rytíři Vlašim | 5:4 | ||
4. kolo, 12. 2. 2023 | HC Smíchov 1913 | HC Rytíři Vlašim | 2:14 | ||
5. kolo, 17. 2. 2023 | HC Poděbrady | HC Rytíři Vlašim | 8:1 | ||
7. kolo, 24. 2. 2023 | HC Rytíři Vlašim | HC Smíchov 1913 | 11:2 | ||
8. kolo, 26. 2. 2023 | HC Rytíři Vlašim | HC Poděbrady | 1:7 | ||
6. kolo, 1. 3. 2023 | HC Rytíři Vlašim | SK Sršni Kutná Hora | 7:4 | ||
9. kolo, 3. 3. 2023 | SK Sršni Kutná Hora | HC Rytíři Vlašim | 1:17 |
DALŠÍ NOVINKY
13. 3. 2024
Zveme vás na setkání s hráči Áčka!
11. 3. 2024
Rytíři zakončili sezónu prohrou v semifinále
10. 3. 2024