HC Rytíři Vlašim

Modrobílí v třetím kole na svém ledě přivítali ambiciózní Poděbrady. Rytíři chtěli navázat na poslední třetinu v Mělníku, která se jim povedla.

To se celkem dařilo v úvodní třetině, kdy hra byla vyrovnaná a šance měli obě mužstva. Přesnější mušku měl hostující Rindoš, který upravil skóre první třetiny na 0:1.
Do druhé třetiny však Rytíři nevstoupili vůbec dobře a začali kupit chyby a ztrácet lehké kotouče. To pomohlo hostujícímu týmu k přečíslením, které zkušení hráči hostů s jistotou proměňovali.

Do třetí třetiny vstoupili Rytíři s odhodláním vyrovnat a začátek tomu skutečně odpovídal, když Herwig snižoval na rozdíl dvou branek.

Poté však přišla tříbranková smršť hostů a naděje modrobílých se vytratili.

Rytíři nyní zavítají k důležitému venkovnímu utkání se Žebrákem a poté přivítají na domácím ledě Velké Popovice.