Vlašimští Rytíři přehráli Černošice a slaví historický postup do semifinále play off.

V sérii na dvě vítězná utkání se našim hráčům podařilo nejprve v úterý (20.2.) zvítězit na domácím ledě poměrem 5:2 a ujali se tak vedení nad Černošicemi 1:0 na zápasy.

Odvetné utkání na ledě Černošic bylo na programu v pátek (23.2.). Vlašim zde opět zvítězila, tentokrát 2:6 a zajistila si tak historický postup do semifinále.

Druhým vítězstvím si postup do další fáze zajistila rovněž Čáslav, když porazila Hvězdu Praha. A tak je již jasné, že se v dalších bojích potkáme právě s týmem HC Čáslav - vítězem základní části KLM. Semifinálová série se hraje již na 3 vítězná utkání.

Plán zápasů pro semifinále play off (o přesných hracích dnech a časech vás budeme informovat po dohodě se soupeřem):

Pátek 1.3. - Čáslav

Neděle 3.3. - Vlašim

Úterý 5.3. - Čáslav

Pátek 8.3. - Vlašim (případný 4. zápas)

Neděle 10.3. - Čáslav (případný 5. zápas)