V období 13.9. - 24.10.2023 probíhalo v prodejnách Kaufland hlasování mezi hokejovými kluby.

Náš klub byl zařazen do regionu č. 20. V něm byli společně s námi HC Říčany, HC Lev Benešov, HC Slavoj Velké Popovice a TJ Tatran Sedlčany.

Hlasování pro náš region bylo umístěno do Kauflandu v Benešově, a tak se dalo očekávat, že domácí Benešov bude mít převahu podporovatelů. Tento předpoklad se také naplnil a po sečtení hlasů byli benešovští Lvi na první příčce. Hned za nim se ovšem umístil náš klub HC Rytíři Vlašim a získává tak ceny za druhou pozici! Na třetím místě pak nastala zajímavost, protože naprosto shodného počtu hlasů dosáhla dvojice klubů – Velké Popovice a Sedlčany.

Díky umístění na druhé pozici získáváme dresy nebo hokejové vybavení v hodnotě 50 000 Kč!

Děkujeme Vám všem, kteří jste se podíleli na úspěchu našeho klubu v soutěži!