HC Rytíři Vlašim

Rytíři nastupovali po neúspěšném prvním zápase v Kolíně k domácímu utkání s respektem.
Hned od úvodních minut však modrobílí hýřili pohybem a tlačili se k brance soupeře.

Velmi nebezpečná byla zejména první lajna domácích, která svůj koncert začala ve třetí minutě, kdy po nahrávce Floriána, skóroval David Kucharčík.
První a poslední radost hostů hned poté zaznamenal z dorážky hostující Bartoš.

Vyrovnaný stav však vydržel necelou minutu. To do útočné třetiny vtrhlo opět komando Kucharčík - Florián a pro tentokrát si role vyměnili. Krásnou střelou navyšoval skóre Dominik Florián.

V druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej, hosty položila tři vyloučení za sebou a dlouhé oslabení tři proti pěti. V něm se postupně prosadili Jirka Kratochvíl, který dorazil puk ze skrumáže za hostujícího brankáře a Ladislav Pessr, který dělovkou od modré nedal Maškovi žádnou šanci.

Překvapivě druhou polovinu prostřední třetiny byli lepší hosté, ale Holánek společně s obranou Rytířů drželi náskok na straně domácích.

Poslední třetina již byla plně v režii Rytířů. Nejdříve se opět prosadilo duo Kucharčík - Dominik Florián, když druhý jmenovaný překonal Maška popáté. Za tři minuty si to opět tihle dva prohodili a na 6:1 upravoval David Kucharčík.
Ve stejné minutě se podařilo skórovat i Honzovi Košťálkovi a hosté v tu chvíli byli na ručník.

Poslední tečkou za povedeným utkáním domácích byla branka Adama Herwiga , který ranou bez přípravy uzavřel konečné skóre zápasu.

Za týden budou chtít Rytíři potvrdit domácí výhru proti Poděbradům. Začátek je opět v 17:30.